SIKÇA SORULAN SORULAR


1-Filconcept üzerinden alışveriş yapmak güvenli mi?


Sitemizdeki alışveriş süreçlerini belirterek bu soruyu açıklayabiliriz.

Site altyapısı Ticimax tarafından sağlanmaktadır. Ticimax pek çok kurumsal firmaya bu konuda hizmet vermektedir. Ticimax'ın hizmet verdiği firmaların listesine buradan ulaşabilirsiniz. Filconcept'de bu firmalarla aynı alt yapıyı kullanmaktadır.

 

2- Filconcept üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli midir?

 

Filconcept, kredi kartıyla ödeme almak için iyzico ile anlaşmıştır. İyzico, bu konuda resmi düzenleyici olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) faaliyet izni almıştır. BDDK'nın faaliyet izni verdiği ödeme kuruluşlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ödeme sistemleri kuruluşları yasal merci olan BDDK'nın denetimine tabidirler.  İyzico'nun hizmet verdiği çok sayıda kurumsal firma vardır. İyzico'nun referanslarına buradan ulaşabilirsiniz.

Filconcept, ödemede kullanılan kredi kartlarına ilişkin bilgilerin hiçbirisine ulaşamamaktadır. Ayrıca kredi kartıyla site üzerinden yapılan işlemlerde 3D Secure özelliği de aktif olup, cep telefonunuza mesaj gelmeden ve sizin bu mesajı ilgili ekranlara girmeden işlemin sonuçlanma durumu bulunmamaktadır.

 

3-Kargodan Aldığım Ürün Taşıma Esnasında Zarar Görmüş Ne Yapmalıyım?

 

Taşıma esnasında zarar gören ürünler için info@filconcept.com mail adresine mail gönderebilirsiniz.

 

4-Aldığım Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?


Türkiye içi kargo teslimat süreleri buradan ulaşabilirsiniz. Çalıştığımız kargo firması olan UPS hafta sonları hizmet vermemektedir.